Працівник куриного заводу

Данная вакансия, к сожалению, уже не актуальна. Но Вы не расстраивайтесь. На главной страницы сайта работа в Польше можно найти много новых предложений.

Працівник куриного заводу
Сучасний завод Animex, що розташований в місті Suwalki (Польща) шукає робітників (чоловіків і жінок). Animex Foods є найбільшою компанією на польському ринку м’яса, що спеціалізується на виробництві м’ясних продуктів.
ОБОВ’ЯЗКИ:
Відділ забою: — підвішування туші на лінію — вищипування пір’я — доочищення пір’я — патрання — сортування субпродуктів — доочищення шлунків
Відділ обробки: — поділ туші на частини (крильця, ніжки, філе) — упаковка
ВИМОГИ:
— пунктуальність, активність, зацікавленості, мотивація до роботи
— українська медична книжка, якщо її немає можна зробити в Польщі, але за це роботодавець знімає 100 зл з першої зарплати
ТІЛЬКИ ОФІЦІЙНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ.
Заробітна плата: 9,73 злотих нетто / годину + премія.
Робота по 10-12 годин/день 6 днів на тиждень.
На заводі 1-разове безкоштовне харчування (гарячий обід — суп, друге м’ясне блюдо, кава, чай)
Житло: За рахунок роботодавця — знімається 90 злотих на місяць за комунальні послуги (3-4 людини в кімнаті). Також працівник повинен за свій рахунок купувати проїзний квиток (1 раз на місяць), квиток коштує 100 злотих.
Працівник деревообробного заводу
Великий деревообробний завод BARLINEK, що знаходиться в одноіменному місті Barlinek (Польща) запрошує на роботу працівників (чоловіків і жінок). ОБОВ’ЯЗКИ: Робота в різних цехах і на складі. Працівник працює на одному робочому місці весь час. Кожен цех — окрема виробнича лінія. Робота на деревообробних верстатах різного розміру. Прибирання тирси і відходів під виробничими лініями, збір і вивезення тирси, шматків дерева і кори в контейнери. Перекладання дошки, довжиною по 4 метри з одного піддону на інший. На складі укладають і упаковують дошки в великі ящики. ВИМОГИ: відповідальність, бажання працювати, порядність.
ТІЛЬКИ ОФІЦІЙНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ. Заробітна плата: 9,73 злотих нетто / годину + премії Графік: 10 годин на день з понеділка до суботи в 3 зміни (одна нічна). Графік встановлюється кожного тижня. Житло надається роботодавцем. Щомісячна плата за комунальні послуги становить 250 злотих.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте, как обрабатываются ваши данные комментариев.