Працівник фізичний, підсобний

Данная вакансия, к сожалению, уже не актуальна. Но Вы не расстраивайтесь. На главной страницы сайта работа в Польше можно найти много новых предложений.

Працівник фізичний,підсобний-12зл./год.чист., 10-11год./день.,6 днів/тиждень.Потрібні чоловіки до 50років. Безкоштовне житло. Можна по біометричному паспорту. Документи виготовляємо. Праця в м.Бидгощ.

В’язальщик арматури-14зл./год.чист.10год/ден з подальшими делегаціями до Німеччини(з/пл.в євро).Житло надається.

Працівник з пилкою ланцюговою на лісових територіях-20зл./метр куб.Можлива праця 10-12год./ден, 6 днів/тиж. Житло надається.

Плиточник, кінцеві роботи, малювання стін — 12зл.год.,або при праці на норму-300 зл./день,мінімальні знання польськ.мов., проживання забезпечує.

Працівник на погрузчик -8 год. 5 днів/тиждень. Видають одяг робочий.Завантаження і розвпнтаження відходів виробництва в складі контейнерів., 12 зл./год.чист.Можливість надгодин.

Працівник на конвеєрі,відбір з лінії пачок з сиропом,пакування пачок. Пачка макс.3кг.,11,5зл./години.чист.+ премія. Потрібні чоловіки з добрим темпом праці. Праця від 6-18 та 18-6,понеділок-неділя. Можливість праці в надгодини.Актуальна віза мінімум 3місяці.

Кухар досвідчений(освіта кулінарна)-15,5 зл.чист., праця від 7 рано, 12год./день. Łódź.Одежа робоча надається, доплата за житло.

Помічник кухаря (різати,смажити,чистити)- 10-13зл./чист. Доплата за житло.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.