Оператор лінії

Данная вакансия, к сожалению, уже не актуальна. Но Вы не расстраивайтесь. На главной страницы сайта работа в Польше можно найти много новых предложений.

Посада: оператор лінії
Вимоги: вік від 20 до 55 років (чоловіки, жінки, пари)
Місце роботи: місто Шарвар
Опис роботи — Оператор
Документи: біометричний паспорт, звичайний закордонний паспорт, будь – яка віза.
Вакансія безкоштовна
Компанія офіційно працевлаштовує з біометричним паспортом (Угорщина дозволила роботу по — без візу.) Ви перетинаєте кордон не як турист, а як працівник, договір на роботу Ви підписуєте ще в Україні і на кордоні цей договір показуєте. Усім працівникам буде виготовлено документи на ВНЖ на 2 роки. Для тих хто не може відразу перетнути кордон на протязі 30 днів готуємо відразу ВНЖ на два роки через Генеральне консульство в Ужгороді.
Завод оплачує за Вас всі податки. На підставі цього Ви маєте право на отримання соціальних виплат від держави (виплати на дітей) оформлення пенсії, отримання громадянства, безкоштовне навчання дітей, лікування, санаторії тощо….
Виїзд працівників здійснюється транспортом компанії кожного понеділка із Закарпатської області.
Навички ручної роботи (здатність працювати з дрібними компонентами).
Координація очей і рук (можливість повторювати руками побачене).
Медичні вимоги (нормовий тиск крові, рівень цукру в крові, хороший зір, відсутність епілепсії, відсутність грижі, відсутність порушення слуху, можливість стоячи пропрацювати зміну від 8 до 12 годин).
Перед поступленням до роботи в Угорщині, кандидат повинен пройти медичну комісію у лікаря на заводі (безкоштовно).
Додаткові переваги
Поселення:
Безкоштовне акуратне житло, обладнане всім необхідним. З собою потрібно брати тільки особисті речі. Посуд, холодильники, пральна машина та навіть постільна білизна забезпечується. Сімейні пари заселяються разом в окрему кімнату. Та як правило попадають в одну зміну, щоб вільний час змогли проводити разом. Якщо Ви їдете один(на) то заселяєтесь по 2-3-особи. Вартість проживання, комунальні послуги оплачені роботодавцем.
Повністю обладнана спільна кухня з усіма зручностями для приготування їжі. Безкоштовний доступ до Wi-Fi. На місці проживання доступні душові та пральна машина. Постільна білизна і посуд для приготування їжі забезпечені.
Періодичну поїздку додому оплачує Роботодавець (3 рази / рік) – для проведення розрахунку потрібно працівнику пред’явити документ посвідчуючий оплату поїздки (квиток на автобус/потяг). Якщо працівник їздить частіше, кошти на дорогу вже оплачує за свій рахунок.
Безкоштовне медичне обслуговування. Страховка. Місцевий проїзд (між Заводом та гуртожитком)
Зарплата перераховується на банківський рахунок,
Валова зарплата
Базовий оклад 149 000 форинтів (без понаднормових, вихідних, премій) = 546 доларів
Премія по змінах: 29 800 форинтів = 109дол.
Понаднормові: 50% в робочий день, 100% у вихідний.
Місячна премія для кожного працівника: 14 900 форинтів = 55 доларів. Доплата за роботу у неділю: 10 276 форинтів = 38 доларів. Середня заробітна плата без наднормових 748 доларів. Максимальна

Оператор лінії: 1 комментарий

  1. Оператор чого?- (виробничої лінії, станка) і що виготовляє завод(запчастини, побутову хімію)- чи може це оборонне, секретне підприємство?

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован. Обязательные поля помечены *

Этот сайт использует Akismet для борьбы со спамом. Узнайте как обрабатываются ваши данные комментариев.